Офіційний сайт Сквирської ДЮСШ

Головна » 2017 » Квітень » 19 » «Стрімкий м'яч» серед юнаків 2004 року
16:52
«Стрімкий м'яч» серед юнаків 2004 року

Ось що сказав Володимир Дзига, головний суддя змагань: «Стрімкий м'яч – це початковий вид змагань. Діти приходять в спортивну школу і практично всі починають свою спортивну кар'єру з «Стрімкого м'яча». Є змагання серед команд дівчаток, так і хлопчиків. Щороку вони проводяться у двох вікових категоріях. В цьому році – 2004-й рік народження і молодше і 2003-й рік. Змагання проходять у 2 етапи. Перший етап - це регіональні змагання: центральний регіон, західний регіон, східний регіон. У цьому році на першому етапі взяло участь 19 команд у чотирьох підгрупах. З кожної підгрупи до фінальної частини вийшло 2 команди.

Вісім команд були розбиті на дві підгрупи, вони грали 3 дні по круговій системі. Команди, що посіли четверті і треті місця у своїх підгрупах, боролися за 7-8 і 5-6 місця. А команди, які стали першими або другими зіграють у півфіналах. 15-го квітня відбувся фінал і гра за 3-е місце.

Фінал ДЮСШ-3 (Запоріжжя) - СДЮШОР (Зіньків) 33:19

Матч за третє місце СДЮШОР «ЗТР» - ДЮСШ (Сквира) 24:18

8 місце – ДЮСШ (Доманівка)

7 місце – ДЮСШ (Іванівка)

6 місце – СДЮШОР-Карпати (Ужгород)

5 місце – ДЮСШ (Заставна)

Всі призери та переможці були нагороджені медалями, дипломами та кубками. Нагороди вручали гравці ГК «Мотор» – Віктор Кірєєв і Станіслав Жуков.

Кращими бомбардирами стали:

Владислав Щербина (ДЮСШ-3, Запоріжжя) – 54 м'ячі

Олександр Довбиш (ДЮСШ, Сквира) – 49 м'ячів

Честь Сквири у складі нашої команди виборювали такі учні: Довбиш Олександр, Панасюк Михайло, Бочківський Богдан, Шельменко Олександр, Поліщук Владислав, Стужук Ярослав,Жебрівський Дмитро, Заєць Богдан (учні ЗОШ №1), Тишкевич Олександр (НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.»), Руденко Геннадій та Оскілко Вадим (Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.П.Тисменецького), Барсук Данііл та Глущук Руслан (Скирська ЗОШ №2).

Нажаль команда втішилась лишень 4-тим місце та юнаки показали досить хорошу майстернісь,а тренери помітили на чому в подальшому потрібно акцентувати увагу.

Крім цього «МОТОР» виділив командам-учасницям 2 автобуса, і хлопці мали змогу поїхати на гру кращих команд УкраїнськоЇ Суперліги ЗТР і «МОТОР», які зіграли між собою 14 квітня на арені ЗАС.

Переглядів: 698 | Додав: skviradush | Рейтинг: 5.0/1