Середа, 26.09.2018, 00:32
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт Сквирської ДЮСШ

Головна » 2018 » Вересень » 12 » Районне спортивно-патріотичне свято «Здорова молодь – здорова нація»
15:31
Районне спортивно-патріотичне свято «Здорова молодь – здорова нація»

Свято проводилося з метою виховання учнів на засадах національної гідності, патріотичної свідомості, активної громадянської позиції та високої самосвідомості, сприяння фізичному розвитку особистості, пропаганди здорового способу життя,

Під час командних змагань «Ігри патріотів» на учасників чекали випробування у силі, спритності, сміливості, наполегливості. Учні показували свою майстерність у конкурсних змаганнях: «Весела естафета», «Веселий капелюх», «Дартс. Влучний стрілець», «Стрибки через скакалку», «Підтягування на перекладі». Також показали свої вміння у відкритих турнірах з настільного тенісу та шахів. Кожна команда показала свою винахідливість, кмітливість та згуртованість.

Одеже змагання закінчилися з результатами:

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Навчальний заклад

скакалка

дарс

Веселі капелюхи

підтягування

естафета

загальний результат

місце

1

Великополовецький НВК

13

2

3

1

6

25

3

2

Шамраївський НВК

4

1

1

6

2

15

1

3

Сквирська ЗОШ №2

2

7

2

2

8

21

2

 

ЗОШ І-ІІ ст.

1

Кам’яногребельський НВО

1

2

1

2

1

7

1

2

Малолисовецький НВО

2

4

1

4

2

13

3

3

Рогізнянський НВК

4

3

2

3

4

16

4

4

Чубинецький НВО «ЗОШ І-ІІ ст..

3

1

2

1

3

10

2

 

 

                                                                                                                      Шахи

(юнаки)

Мельничук Олександр – І місце

(ЗОШ №1)

Кузьомко Максим – ІІ місце

( Великополовецький НВК )

Карпенюк Ілля - ІІІ місце

( Шамраївкий НВК )

 

Дівчата

Кушнір Оля – І місце

(Шамраївкий)

Литвин Марина – ІІ місце

(ЗОШ І-ІІІст. №1)

Оксауленко Анастасія – ІІІ місце

(ЗОШ І-ІІІст. №3)

 

Теніс настільний

Юнаки

Демченко Назар – І місце

(Великополовецький НВК)

Кобернюк Владислав – ІІ місце

(Буківський НВК)

Петренко Олексій – ІІІ місце

(Тхорівський НВК)

 

Дівчата

Федоренко Ірина – І місце

(Великополовецький НВК)

Ісаєва Олександра – ІІ місце

(Доліцьке НВО)

Ілясова Тамара – ІІІ місце

(Тхорівський НВК)


 

 

Переглядів: 13 | Додав: tkachenkosg | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Місцеві сайти

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Сайт Сквирського РМК

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
    Буківський НВК І-ІІІ ст.
    В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
    Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
    Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
    Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
    Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
    Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
    Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
    Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
    Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
    Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
    Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
    Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
    Сквирський НВК
    Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
    Сквирський ліцей
    К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
    М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
    Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
    Тхорівський НВК І-ІІ ст.
    Чубинецький НВК І-ІІ ст.
    Рудянське НВО І-ІІ ст.
    Шапіївський НВК І-ІІ ст.
    Сквирський РЦДЮТ

    Сквирська ДЮСШ

    Copyright MyCorp © 2018 |