У змаганнях взяли участь 134 спортсмени. Завдання змагань: розвиток та популяризація легкої атлетики в місті та районі, підвищення спортивної майстерності спортсменів.
Юні легкоатлети змагалися у двох вікових категоріях 6-8 класи, 9-11класи:
бігу на 60м, 100м, 500м, 800м, стрибків у довжину та штовхання ядра.
За підсумками змагань маємо такі результати:
Біг 60м серед дівчат 6-8 класи:
І місце – Стецюк Надія (ЗОШ № 3);
ІІ місце – Гулюк Аліна (ЗОШ № 2);
ІІІ місце – Чумак Марія (НВК № 4)
Біг 60м юнаки 6-8 класи:
І місце - Волинець Віталій (ЗОШ № 2);
ІІ місце – Павленко Владисла (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Чернявський Констянтин (ЗОШ № 3).
Біг 500м дівчата 6-8 класи:
І місце – Стецюк Надія (ЗОШ № 3);
ІІ місце – Івашкевич Карина (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Сулятецька Катерина (НВК № 4).
Біг 500м юнаки 6-8 класи:
І місце – Волинець Віталій(ЗОШ № 2);
ІІ місце – Рай Віталій(НВК № 4);
ІІІ місце – Чвирук Данило (ліцей).
Стрибки у довжину юнаки 6-8 класи:
І місце – Чернявський Констянтин (ЗОШ № 3);
ІІ місце – Воєвода Євген (ЗОШ № 2);
ІІІ місце – Рай Віталій (НВК № 4).
Стрибки у довжину дівчата 6-8 класи:
І місце – Чумак Марія (НВК № 4);
ІІ місце – Стецюк Надія (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Павленко Амалія (ЗОШ № 2)
Штовхання яда дівчата 6-8 класи:
І місце – Павленко Амалія (ЗОШ № 2);
ІІ місце – Андрущак Марія (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Чумак Марія.
Штовхання ядра юнаки 6-8 класи:
І місце – Околіта Микола (НВК № 4);
ІІ місце – Сташевський Дмитро (ЗОШ № 2)
ІІІ місце Сташевський Владислав (ЗОШ № 2).
Біг 800м дівчата 9-11 класи:
І місце – Пилипчук Аліна (НВК №4);
ІІ місце – Волинець Тетяна (НВК №4;
Біг 800м юнаки 8-9 класи:
І місце - Павлівський Олександр (ЗОШ № 3);
ІІ місце – Григорчук Сергій (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Дроздівський Дмитро (ЗОШ № 2).
Біг 100м юнаки 9-11 класи:
І місце – Стадніченко Денис (ліцей);
ІІ місце – Дзюбенко Дмитро (ліцей)
ІІІ місце – Барильченко Владислав (ліцей);
Біг 100м дівчата 9-11 класи:
І місце – Волинець Тетяна (НВК № 4);
ІІ місце – Пилипчу Аліна (НВК № 4);
ІІІ місце – Мельничук Катерина (ліцей).
Штовхання ядра дівчата 9-11 класи:
І місце – Маслєнікова Вікторія (ЗОШ № 3).
Штовхання ядра юнаки 9-11 класи:
І місце - Стадніченко Денис (ліцей);
ІІ місце – Барильченко Владислав (ліцей);
ІІІ місце Семенченко Назар (ЗОШ № 3)
Стрибки у довжинку юнаки 9-11 класи:
І місце – Дзюбенко Дмитро (ліцей);
ІІ місце – Семенченко Назар (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Швидкий Назар (ЗОШ № 2)
Стрибки у довжину дівчата 9-11 класи:
І місце – Пилипчук Аліна (НВК № 4);
ІІ місце – Рейнт Олександра (ЗОШ № 2)
ІІІ місце – Волинець Тетяна (НВК № 4).
Всі переможці та презери змагань були нагороджені грамотами і медалями.
Вітаємо переможців та призерів змагань. Бажаємо подальших перемог.
|