Офіційний сайт Сквирської ДЮСШ

Головна » 2017 » Вересень » 12 » Проведення районного свята спорту
09:38
Проведення районного свята спорту

до програми якого входили: районна Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки, районні змагання з легкої атлетики, легкоатлетична естафета та турнір з шахів. Всього в змаганнях взяли участь 29 команди та 150 учасників. На урочистому відкритті спортсменів вітали заступник голови Сквирської райдержадміністрації Хлєбік О.Ю. та голова Сквирської районної ради Гриша В.В. Кращі працівники галузі фізичної культури та спорту району були відзначені почесними грамотами голови Сквирської районної державної адміністрації . За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Сквирщині та високу професійну майстерність були нагороджені: Ігор Бусол – тренер – викладач з велосипедного спорту ДЮСШ Сквирського МФОК «Старт», Віктор Біляк – вчитель фізичного виховання Дулицького НВК, Леонід Цимбалюк – вчитель фізичного виховання Сквирської ЗОШ №3, Віктор Коломієць – вчитель фізичного виховання Горобіївського НВК, Микола поліщук – голова Сквирського МФОК «Старт», Олександр Польгун– директор Сквирської ДЮСШ П.М. Воропая, Олена Фатушна – тренер – викладач з легкої атлетики Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая, Богдан Лінчук - тренер-викладач з гандболу Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая, Микола Чумак – вчитель фізичної культури Сквирського НВК №4, Тетяна Євніцька – тренер – викладач з гандболу Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая.

Почесними грамотами та грошовими винагородами Сквирської районної ради були нагороджені: Іван Штундер – заступник директора з навчально – тренувальної роботи Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая, Василь Дячук – вчитель фізичної культури Самгородоцької ЗОШ, Микола Осипенко – вчитель фізичної культури Великополовецького НВК, Богдан Гандзюк – вчитель фізичної культури Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Олена Шевчун - вчитель фізичної культури Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Сергій Гурський – тренер викладач з гандболу Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая, Володимир Яскір – керівник фізичного виховання ДНЗ Сквирське ВПУ. Також кращі працівники фізичної культури та спорту району були відзначені грошовими винагородами від директора агрофірми «Схід – Агро» Сергія Лєднєва.

Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки складалась з наступних видів спорту: біг 100 метрів, підтягування на перекладені, метання гранати Ф-1 на дальність. В особистому заліку за сумою чотирьох видів програми переміг представник Самгородоцької ЗОШ Максим Бабенко, друге місце посів Олександр Максименко ( Горобієвський НВК), третє – Дмитро Мовчанюк (Сквирська ЗОШ №3). У загальнокомандному заліку переможцями стали допризовники Горобіївського НВК , срібні нагороди здобули представники Сквирськї ЗОШ №3, третє місце вибороли спортсмени Сквирської ЗОШ №2.

В комбінованій легкоатлетичній естафеті, яка складалась з п’яти етапів (150+100+120+150+220 метрів). найшвидшими стали ,з результатом 1 хвилина 41,64 секунди, легкоатлети Сквирської НВК №4 (вчителі фізичного виховання – Чумак М.П.), другу сходинку п’єдесталу пошани (1 хвилина 41,77 секунди) посіли спортсмени Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель фізичного виховання – Шевчун О. О.), третє місце (1 хвилина 45,67 секунди) за командою Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель фізичного виховання – Боярський О.Б.).

У бігу на 60 метрів серед дівчат перше місце виборола сквирянка Чумак Марія (Сквирський НВК №4), друге місце зайняла Сулятецька Катерина (Сквирський НВК №4), третє місце посіла Яхновська Аліна ( Самгородоцька ЗОШ). Серед юнаків переможцем став сквирянин Павленко Владислав (Сквирська ЗОШ №3), друге місце посів Волинець Віталій (Сквирська ЗОШ №2),

бронзовим призером став Ковальський Максим (Сквирська ЗОШ №3).

Зі стрибків у довжину серед дівчат перше місце дісталось Яхновській Аліні (Самгородецька ЗОШ), друге місце зайняла Чумак Марія ( Сквирський НВК №4), третє місце отримала Росоха Вікторія (Буківський НВК). Серед юнаків перше почесне місце посів Видрін Максим (Шамраївський НВК), друге місце здобув Войцехівський Олексій (Сквирська ЗОШ № 5), третє місце – Павленко Владислав ( Сквирська ЗОШ №3).

У турнірі з шахів серед чоловіків переміг сквирянин Віталій Андрейченко, друге місце у Володимира Акімова, третє місце посів Юрій Поступаленко .

Усі призери та переможці в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями, у командному заліку грамотою та кубками.

Проведення районного свята спорту стало яскравим прикладом залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом та перевірки фізичної підготовки допризовної молоді до служби в лавах Української армії.

Переглядів: 627 | Додав: skviradush | Рейтинг: 5.0/2